Šaty společenské, večerní i vycházkové

Šaty pro družičky

Jak jen vyjádřit správným slovem slovo družička? Je to především takový doplněk nevěsty na svatbě. Obvykle chodí za družičky malá děvčátka, ale nemusí to být vždy pravidlem. I malé dívenky chtějí na svatbě vypadat jako princezny a proto je jejich výběr šatů velice důležitý.

Nejen, že dotváří celkový dojem ze svatby, co je ale nesmírně důležité je barva jejich šatů. Pokud máte obavy z toho, že by hosté na vaší svatbě přišli nějak nevhodně oblečení je lepší se s nimi na barvách jejich šatů domluvit. To platí skutečně pro všechny hosty a pro nejbližší osoby dvojnásobek. Aby jsme to uvedli na příkladu zdůrazníme si zde jednu situaci, která by se snadno mohla stát každému z nás. Představte si, že jdete k oltáři a jako družička, či jako svědek nebo dokonce i vaši rodiče jsou oblečeni vaši nejbližší do červených šatů. Stačí, aby jedna jediná osoba na svatbě měla červené nebo dokonce černé šaty či ty, které se nějak vychylují z normy a nevěsta automaticky zaniká. Na fotkách si tak všimnete jen dámy v červeném.

Družičky je vhodné oblékat do šatů, které nemají příliš výrazné barvy. Vhodná je světle růžová a modrá, béžová, bílá nebo šampaň či smetanová.

Družičky a zejména pokud jsou to malé děti tak vyniknou nejen svými šaty, ale i svými krásnými obličeji a přitom nijak nezastiňují nevěstu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Svatební šaty a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.