Šaty společenské, večerní i vycházkové

Dívčí společenské šaty

Správný výběr dívčích šatů je velice důležitý a to zejména pokud s dívenkou chystáte na nějakou společenskou událost. Pak je nutné vybírat šaty společenské pro dívky, které by byli nejen elegantní, hodily se dokonale k příležitosti, ale především nesmí být vyzývavé.

Dívky pak nepůsobí vůbec dobře a pokud jste jejím rodičem, tak se na vás okolí může dívat skrz prsty. Některé dívky mají sice už od nízkého věku větší prsa, ale ty by se i tak měla zakrývat. Není vhodné volit výstřihy ať už jde o šaty nebo halenky, které jsou vhodným doplňkem nejen k sukním, ale i ke společenským kalhotám. U dívek se většinou příliš nehledí na výběr šatů podle postavy, ale i tak by k tomu mělo být přihlédnuto. Dívkám ale sluší téměř všechny typy šatů a tak si mohou dovolit šaty s krajkou, s rozšířenou sukní nebo jemné koktejlové šaty na ramínka nejen úzká, ale i s širokými ramínky.

Pokud chystáte dívku na svatbu, tak je vhodné o barvách se poradit s nevěstou nebo s osobou, která přímo svatbu plánuje. Jinak se v barvách meze nekladou. Vhodné ale je volit spíše barvy světlejší a barevnější.

Vyhněte se tak černé, fialové nebo tmavě hnědé či šedé, ve které by dívka příliš zanikala a k jejímu věku se tyto barvy ani nehodí. Nejlepší jsou barvy modré, růžové nebo tyrkysové.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Společenské šaty a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.