Šaty společenské, večerní i vycházkové

Těhotenské šaty

U těhotných žen je mnohdy problém s tím správným výběrem šatů. Se šaty ale mnohdy není takovým problém, jako je u kalhot. S kalhoty je v těhotenství kříž, protože nesmí nijak tlačit na bříško maminky nebo ji nějak omezovat v pohybu.

Proto těhotné ženy volí většinou šaty, které nijak neomezují, není s nimi žádná práce a nejsou nijak zatěžující pro bříško maminky. Pořizovat si v těhotenství nový šatník je poměrně nákladná záležitost, ale šaty jsou stále poměrně levné, dají se ihned snadno prodat a pokud jste maminka opravdu zručná, tak si je můžete dokonce i doma ušít, tak, jak je vám libo. V nabídce šatů pro těhotné ženy jsou šaty nejen volné v oblasti bříška, ale i plážové nebo společenské. Společenské šaty jsou obvykle v místě bříška upnuté, důležité je, v jaké fázi těhotenství se nacházíte a jak velké je vaše bříško.

Šaty by neměli v oblasti bříška nijak tlačit nebo příliš bříško svazovat. Vhodné je vyhnout se příliš utaženým páskům ať už na šatech nebo na kalhotách. Sukně jsou také vhodné pro nastávající maminky. Důležité ale je, aby nebyla guma na sukni příliš silná, vhodné je sukně nosit pod pasem. Co se týče těhotenské módy jako takové, je v nabídce mnohem více slušivých výrobků, které jsou vhodné pro nastávající matky. Důležitý je i výběr správné zimní bundy nebo kabátku, který by měl být adekvátně dlouhý a teplý.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Šaty pro každý den a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.