Šaty společenské, večerní i vycházkové

Plesové šaty

Správný výběr plesových šatů je velice důležitý. K tomu se ale řadí i správný výběr bot a doplňků včetně kabelky nebo psaníčka. Plesových šatů je v nabídce opravdu dostatek a tak je nutné si jen v tom obrovském množství vybrat ty nejvhodnější.

Plesové šaty jsou k dispozici v několika barevných odstínech, mohou na nich být různé třpytky nebo flitry nebo mohou být zcela obyčejné, jednobarevné či vícebarevné. Jejich střihy jsou také velice různorodé. A zejména podle střihu šatů by se měla každá žena rozhodovat, co bude pro ni to nejlepší.

Pokud si nejdete šaty vybírat do kamenného obchodu, ale zvolíte internet pro vaše nakupování je rozhodně vhodné vybírat šaty podle toho, jakou máte postavu. K tomu je potřeba troška sebekritiky. V kamenném obchodě vám specialisté přesně navrhnou, jaké šaty by byli pro vaši postavu ty nejlepší a tak je pro vás výběr jednoznačný a už zbývá jen zvolit si tu správnou barvu.

Jestli máte velké poprsí rozhodně se nebojte ho skrývat a vyhněte se šatům, které jsou přetaženy přes krk a nemají žádný výstřih. Nejen, že by jste se nemuseli trefit do výběru podprsenky pod šaty, ale nevypadalo by to dobře, ba naopak.

Pokud máte prsa menší můžete zvolit šaty, kde jsou odhalená záda a tak si vaše okolí bude všímat svůdných zad nikoli výstřihu. Důležitý je i výběr podle typu postavy.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Šaty na ples a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.