Šaty společenské, večerní i vycházkové

Pletené šaty

Pletené šaty se stali hitem. Pokud tedy ještě nemáte pletené šaty ve svém šatníku, tak neváhejte a rozhodně se po nějakých podívejte. Zde vám sice nenabídneme šaty k prodeji, ale zato vám dáme pár rad, jak si správně šaty vybrat a jaké další kusy oblečení se k nim nejlépe hodí.

U pletených šatů je velká výhoda v tom, že jsou velice tvárné a pokud je dobře zkombinujete nejen s botami, ale i s pásky nebo jinými doplňky rozhodně si je zamilujete a zjistíte, jak je snadné tyto kusy oblečení nosit. Některé kusy vám mohou přijít příliš dlouhé nebo široké.

Pokud máte trošku fantazie, tak je zkuste obepnout páskem, přidat sponu nebo je na jedné straně přišpendlit tak, aby vznikly na jedné straně delší šaty a na druhé naopak kratší. Nutno si ale uvědomit, že některé střihy dokonale zakryjí nedostatky vaší postavy a některé je zase odhalují. Příliš upnuté šaty se tak nedoporučují na silnější postavy v oblasti nohou. Dokonale elegantně vypadají šaty černé, hnědé i jemnější barvy jako je béžová nebo smetanová.

Naopak velice odvážně vypadají pestré barvy červené, zelené, modré nebo fialové, které se hodí zejména k mladším dívkám. Pokud si nevíte rady se správným výběrem bot jednoznačně volte kotníčkové boty, které jsou momentálně in a trendy. Vysoké boty jsou vhodné pouze pokud jsou v oblasti lýtek volnější, ale pozor není vhodné volit příliš vysoké boty.

Komentáře jsou uzavřeny.